Nanoil vlasový olej

Typ vlasov: vlasy s nízkou, strednou a vysokou pórovitosťou
Pokožka hlavy: akákoľvek
Vlastnosti: množstvo vlastností; univerzálne účinky hodiace sa ku každému typu vlasov a pokožky hlavy
Formula: polotekutý olej
Fľaštička: sklenená fľaštička s pumpičkou
Kapacita: 100 ml
Vlasový olej Nanoil môže začať používať každý bez ohľadu na to, akú pórovitosť majú vlasy. Existujú tri verzie produktu: pre vlasy s nízkou, strednou a vysokou pórovitosťou. Ak vás zaujíma kompletná starostlivosť o pokožku hlavy, potom vám to vlasový olej Nanoil rozhodne uľahčí. Presvedčte sa sami.

Kedy používať vlasový olej Nanoil?

Urobte tak, ak sú vašim cieľom zdravé a nádherné vlasy. Po Nanoil siahnite vtedy, keď sa vám začnú štiepiť končeky vlasov, pričom sa pokožka hlavy bude mastiť. Ba čo viac, vlasový olej Nanoil napomáha mdlým, elektrizujúcim, oslabeným a ťažko upraviteľným vlasom. Ak ste si na pokožke hlavy všimli lupiny alebo podráždenie, aplikujte Nanoil. Pomôže vám vyriešiť tieto problémy.

Aké má vlasový olej Nanoil vlastnosti?

Nanoil pôsobí univerzálne: vyživuje vlasy aj pokožku hlavy. Verzia pre vlasy s vysokou pórovitosťou regeneruje, vyživuje a posilňuje vaše pramene a vlasové cibuľky. Vlasy sú menej náchylné na poškodenie a vypadávanie. Vďaka vlasovému oleju Nanoil budú vaše vlasy hladšie, lesklejšie a jemnejšie na dotyk. Nanoil pre vlasy so strednou pórovitosťou hydratuje, obnovuje a dodáva vlasom pružnosť. Navyše zintenzívňuje lesk, zjemňuje, redukuje krepovatenie. Vlasy sa ľahšie upravujú a rozmotávajú.

Ako používať vlasový olej Nanoil?

Vlasový olej Nanoil sa dá použiť mnohými rôznymi spôsobmi. Naneste ho pred alebo po umytí vlasov. Funguje skvele ako sérum pre ochranu končekov vlasov alebo výživná kúra na pokožku hlavy. Zaujímavé je, že Nanoil môžu používať aj muži pre starostlivosť o bradu a fúzy.

Výhody:

  • má ľahučkú formulu, ktorá sa absorbuje hneď po aplikácii
  • olej sa dá použiť niekoľkými spôsobmi
  • veľká kapacita
  • olej hydratuje, vyživuje a dodáva lesk
  • obnovuje pH pokožky hlavy
  • obsahuje množstvo prírodných ingrediencii
  • posilňuje vlasové cibuľky a zabraňuje vypadávaniu vlasov
  • olej uľahčuje styling a rozčesávanie

Nevýhody:

  • otlačky prstov sú viditeľné na fľaštičke