Dove Pure Care Dry Oil

Typ vlasov: všetky

Pokožka hlavy: všetky

Vlastnosti: dodáva lesk, hladkosť, chráni končeky vlasov

Formula: silikóny a oleje

Fľaštička: plastová fľaštička s pumpičkou

Kapacita: 100 ml

Dove Pure Care Dry Oil sa stará o všetky typy vlasov a pokožky hlavy. Stačí aplikovať malé množstvo prípravku aby ste videli jeho komplexné účinky. Výsledky spozorujete už na úplnom začiatku kúry.

Kedy používať Dove Pure Care Dry Oil?

Dove Pure Care Dry Oil môžete používať pri každodennej starostlivosti o vlasy. Prípravok vám bude užitočný pri stylingu teplom; po umytí pre hydratáciu prameňov; ako prídavok k maskám alebo kondicionérom. Môžete ho používať každý deň, raz do týždňa alebo z času na čas – závisí to do potrieb vašich vlasov a pokožky hlavy. Dove Cure Care Dry Oil pôsobí vnútorne, ako aj zvonku.

Aké má Dove Pure Care Dry Oil vlastnosti?

Dove Pure Care Dry Oil má univerzálne využitie. Dodáva pokožke hlavy a vlasom množstvo živín, a preto rastú vlasy pevné a zdravé. Chráni ich aj pred škodlivými vonkajšími faktormi, robí ich hodvábne hladkými a dodáva im zdravý lesk. Ľahká formula Dove Pure Care Dry Oil sa ľahko nanáša, rýchlo absorbuje. Nie je mastná.

Ako používať Dove Pure Care Dry Oil?

Existujú tri metódy používania Dove Pure Care Dry Oil. Pred každou aplikáciou si nezabudnite umyť vlasy, a potom naneste malé množstvo produktu na vaše dlane. Olej môžete aplikovať aj pred umytím pre vyživenie vlasov: nechajte ho pôsobiť 30 minút. Následne si umyte vlasy jemným šampónom. Ba čo viac, Dove Pure Care Dry Oil sa môže aplikovať aj po umytí vlasov, pre hydratáciu prameňov a dodanie lesku. Prípravok je tiež vynikajúcim prídavkom k iným produktom pre starostlivosť, napr. maskám, kondicionérom, séram.

Výhody:

  • pôsobí na všetky typy vlasov a pokožky hlavy
  • poskytuje tepelnú ochranu
  • zintenzívňuje účinok masiek a kondicionérov
  • vyživuje, zjemňuje, zvýrazňuje lesk
  • ľahučká, nemastná formula
  • ľahká a rýchla aplikácia

Nevýhody:

  • obsahuje pár silikónov
  • plastová, nepekná fľaštička