Khadi Anti-dandruff Hair Oil

Typ vlasov: mastné

Pokožka hlavy: problematická, lupiny

Vlastnosti: spevňuje, odstraňuje lupiny, čistí

Formula: hustý olej

Fľaštička: fľaštička so skleneným kvapkadlom

Kapacita: 100 ml

Khadi Anti-dandruff Hair Oil so senovkou a horčicou je určený pre mastné vlasy a pokožku hlavy, ktorá je postihnutá lupinami. Ak chcete mať zdravú pokožku hlavy a nádherný účes, vyskúšajte tento produkt. Neoľutujete to!

Kedy používať Khadi Anti-dandruff Hair Oil?

Khadi Hair Oil nie je bežný produkt pre starostlivosť o vlasy. Je ideálny pre tých, ktorí bojujú s problémami pokožky hlavy a potrebujú okamžitu obnovu. Ak ste si všimli na svojich vlasoch malé šupinky, pomôže vám olej Khadi. Navyše, ak máte mastné a nezvládnuteľné vlasy, aj vtedy musíte vyskúšať tento produkt. Prípravok vám pomôže pri suchých aj mastných lupinách.

Aké má vlasový olej Khadi vlastnosti?

Predchádzať tvorbe lupín je jeho najdôležitejšou úlohou. Senovka a horčica v tom hrajú kľúčovú rolu. Vlasový olej Khadi obsahuje mnoho iných prírodných látok. Napríklad, sezamový olej a citrón hydratujú pokožku hlavy a odstraňujú nadmerné sébum a odumreté kožné bunky. Čajovníkový olej a bylina neem majú upokojujúce a protizápalové účinky. Gáfor má podobné schopnosti (upokojuje a utišuje pokožku hlavy). Horčičný olej podporuje rast vlasov.

Ako používať vlasový olej Khadi?

Pred použitím pretrepte fľaštičku, aby bola formula tekutejšia a poddajnejšia – teraz bude aplikácia ľahšia a rýchlejšia. Potom si rozdeľte vlasy na menšie sekcie a medzi nich naneste olej Khadi. Produktom musíte pokryť celú pokožku hlavy. Pre lepšiu absorbciu vykonajte krátku masáž. Po hodine si umyte vlasy a nechajte ich voľne vyschnúť. Ak necháte olej pôsobiť vo vlasoch cez noc, dosiahnete ešte lepšie účinky kúry.

Výhody:

  • pomáha bojovať proti lupinám
  • reguluje mazové žľazy
  • robí vlasy a cibuľky pevnejšími
  • upokojuje podráždenú pokožku hlavy
  • rýchlo sa absorbuje

Nevýhody:

  • nepríjemná vôňa
  • napriek veľkej fľaštičke sa rýchlo míňa