Kerastase Elixir Ultime Hair Oil

Typ vlasov: všetky; hlavne hrubé a husté

Pokožka hlavy: normálna

Vlastnosti: hydratuje, vyživuje, obnovuje, chráni

Formula: polotekutý olej

Fľaštička: fľaštička s pumpičkou

Kapacita: 125 ml

Kerastase Elixir Ultime sa odporúča pre všetky typy vlasov a normálnu pokožku hlavy. Má celú škálu využití a množstvo cenných vlastností. Ak vaše vlasy potrebujú komplexnú starostlivosť a produkt s prírodnými ingredienciami, začnite s kúrou. Už nečakajte ani chvíľu!

Kedy používať Kerastase Elixir Ultime?

Po Kerastase Elixir Ultime siahnite vtedy, keď vaše vlasy potrebujú obnovu; stratili svoj lesk; nezvládate úpravu vlasov. Produkt pôsobí vnútri a zvonku vlasov; tiež sa stará o pokožku hlavy. Olej Kerastase používajte pri rannom česaní vlasov, ak chcete obnoviť rozštiepené končeky, posilniť a hydratovať vlasy. Môže sa tiež aplikovať vtedy, keď vašim vlasom a pokožke hlavy chýbajú aktívne a výživné látky.

Aké má Kerastase Elixir Ultime vlastnosti?

Vlasový olej Kerastase Elixir Ultime dodáva vlasom hladkosť, lesk a jemnosť. Produkt obsahuje štyri rastlinné látky, ktoré vyživujú pokožku hlavy. Kukuričný olej dodáva živiny, zatiaľ čo argánový olej chráni pred slnečnými lúčmi, slanou vodou, voľnými radikálmi a environmentálnym znečistením. Pracaxi olej posilňuje vlasové cibuľky, zabraňuje vypadávaniu vlasov a robí vlasy odolnejšie voči poškodeniu. Kaméliový olej dodáva vlasom úžasný a zdravý lesk.

Ako používať Kerastase Elixir Ultime?

Je pár spôsobov ako používať vlasový olej Kerastase Elixir Ultime. Naneste produkt pred stylingom, na vlhké a čisté pramene. Potom ich vyfénujte a upravte ako vždy. Olej môžete aplikovať aj po stylingu, pre získanie lesklého a dlhotrvácneho výsledku. Kerastase Elixir Ultime skvelo funguje pri každodennej starostlivosti o vlasy. Chráni pramene pred škodlivými vonkajšími faktormi, poskytuje im výživu a pomáha krotiť neposlušné odstávajúce vlasy.

Výhody:

  • vyživuje vlasy aj pokožku hlavy
  • prináša množstvo živín
  • chráni pred rôznymi vonkajšími faktormi
  • zabraňuje vypadávaniu vlasov
  • dodáva lesk a hladkosť
  • obsahuje množstvo prírodných látok
  • môže sa aplikovať niekoľkými spôsobmi

Nevýhody:

  • príliš sladká a intenzívna vôňa